Przejdź do głównej treści
Rozmiar czcionek: A A+ A++

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

KONKURS PLASTYCZNO - INFORMATYCZNY „GETTO. LUDZIE. PAMIĘTANIE”

Czcionka:

Wyniki konkursu plastyczno - informatycznego pod hasłem "Getto - Ludzie - Pamiętanie" na opracowanie graficznego symbolu upamiętniającego istnienie i kaźń częstochowskiego getta.
Szkoły podstawowe:
1.     Kamil Szerszeń, SP 19

2.     Aniela Włoga, SP 31

3.     Anna Skowronek, SP 53

Wyróżnienia:

Cezary Bakuła, SP 31

Wiktor Grynbaum, SP 31

Anna  Celebiaś, SP 19

Szkoły ponadpodstawowe:

1. Oskar Minkina, V LO

2. Weronika Kondej,  ZS im. W. Andersa

3. Nadia Nalewajka, VIII LOS

Wyróżnienia:

Kamil Jura, ZSS

Weronika Dzianak, ZSG

Rozdanie nagród odbędzie się 6.10.2021 o godz. 10.00 w siedzibie TSKŻ na ul. Katedralnej 8 


Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy - organizator oraz współorganizatorzy: Towarzystwo Społeczno - Kulturalne Żydów w Polsce, Oddział w Częstochowie i I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie mają zaszczyt zaprosić Uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych oraz młodzież uczącą się w szkołach ponadpodstawowych do udziału w KONKURSIE PLASTYCZNO - INFORMATYCZNYM „GETTO. LUDZIE. PAMIĘTANIE” pod honorowym patronatem Stowarzyszenia Żydów Częstochowian w Izraelu.

Zadaniem uczestników Konkursu jest jest wykonanie metodą grafiki komputerowej znaku graficznego, który zaistnieje w przestrzeni publicznej jako symbol częstochowskiego getta i jego mieszkańców. Praca zgłoszona do konkursu została wykonana osobiście przez Autora. Praca powinna być wykonana w technice komputerowej, w dowolnym edytorze grafiki, być zapisana w formacie PNG lub JPG w formacie 300 DPI. 

Praca zgłoszona do konkursu nie może zawierać żadnych treści sprzecznych z porządkiem publicznym lub dobrymi obyczajami, nie może naruszać żadnych praw stron trzecich, w szczególności jakichkolwiek praw własności intelektualnej, w tym praw autorskich.
W tytule pracy powinny znaleźć się następujące informacje: imię i nazwisko oraz klasa autora pracy, imię i nazwisko nauczyciela lub opiekuna artystycznego, adres pocztowy, email i numer telefonu szkoły oraz w osobnym pliku zgoda na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu dla potrzeb promocyjnych podpisana przez rodzica  – tekst oświadczenia w załączeniu do regulaminu  Konkursu,
Gotowy plik należy opisać wg poniższego wzoru imię_nazwisko_klasa_szkoła (np. anna_kowalska_8a_sp56czestochowa),
i przesłać na adres: lo1@edukacja.czestochowa.pl do dnia 30 września 2021 r. W tytule maila należy wpisać "Konkurs Symbol Getta".

Szczegółowe informacje zamieszczone są w Regulaminie (w załączniku).

ZAŁĄCZNIKI:

KONKURS-NA-SYMBOL-GETTA - Regulamin

Utworzono dnia 17.09.2021, 15:45

E-dziennik

Ranking WaszaEdukacja.pl

Ranking olimpijski COPTIOSH

Tutoring - nowa filozofia kształcenia

Myślenie krytyczne

115-lecie szkoły

Projekt

ERASMUS +

Job shadowing

Partnerstwo

Skrzynka na sygnały

Kartka z kalendarza

Sto lat dla Niepodległej – kartka z kalendarza